БИЦИКЛОМ НА МОЛДАВИЈУ! Какав је мајстор Гомеш, виртуозним дриблингом и уз мало среће донео предност (ВИДЕО)

16.02.2023. 21:53
Riki
Рики / Извор: Фото: Twitter printscreen/Belivuk / МН Press

Веома битан моменат.

ФК Партизан у 1/16 финала Лиге конференција игра против Шерифа из Тираспоља на страни.

ВЛАХОВИЋ ВОДИ ЈУВЕ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Савршена акција црно-белих и рутинска завршница Србина (ВИДЕО)

ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА СЕ КЛАЊА ЈОВИЋУ: Лука донео убедљиву победу Виоли, истакао се и Марко Јанковић

ЛИГА ЕВРОПЕ: Рапсодија Барселоне и Јунајтеда, Павловић асистент у победи Салцбурга, НУЛА Тадићевог Ајакса (ВИДЕО)

Црно-бели могу бити презадовољни првим полувременом првог меча пошто су стигли до предности захваљујући Рикарду Гомешу пред сам истек 45 минута.

Одлично се снашао Гомеш по левој страни, направио 'бициклицу', а онда уз мало среће савладао голмана домаћих и донео 1:0 Партизану.

Момак са Зеленортских острва је постигао 84. гол и тако прескочио Ел Фарду Бена по броју погодака једног странца у српском фудбалу.

Најновије вести о ФК Партизан прочитајте ОВДЕ.