11.02.2018. 17:33
FK Inter
ФК Интер / Извор: МН Press

Одиграни мечеви 24. кола италијанског шампионата.

Фудбалери Интера коначно су победили. На тријумф су Нероазури чекали још од почетка децембра прошле године. У утакмици 24. кола Серије А, екипа Лучана Спалетија је победила Болоњу Роберта Донадонија резултатом 2:1, а херој меча на "Ђузепе Меаци" био је Јан Карамо. Повео је домаћин већ у другом минуту голом Едера, да би у 25. Родриго Паласио изједначио на 1:1. Коначан резултат и три бода тиму из Милана донео је Француз.

До краја меча, виђена су и два искључења, али она нису утицала на крајњи исход. Болоња је меч завршила без двојице, Масине и Мбајеа, али су они у свлачионицу послати тек после 63. минута када је Карамо дао гол.

Интер после 24 меча има 48 бодова и на трећем је месту. Болоња је на 13. позицији са 27 бодова.

СЕРИЈА А: Евертон на дебију видео МОЋНИ Милан (ВИДЕО ФОТО)

Победом над Кјевом (1:0), Ђенова је побегла из опасне зоне. Грифони сада имају 27 бодова, на 12. су месту, а гол за тријумф дао је у самој завршници Дијего Лаксал.

Управа задовољна, Гатузо добија нови уговор

На терену су била и два Србина. Иван Радовановић је све време играо за Летеће магарце из Вероне. У 70. минуту, у тиму Ђенове шансу је добио и Дарко Лазовић.

Током дана одигран је још један меч тимова из Ђенове и Вероне. Сампдорија је угостила Верону и славила са 2:0, а и тамо је било Срба. Јагош Вуковић је све време играо за Верону. Исти резултат забележен је у дуелу Торина и Удинезеа, а успешнији су били бикови. Адем Љајић је све време био на клупи торинског тима.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Пораз Ђавола, Свраке КЉУЦНУЛЕ Матића (ВИДЕО)