АЛЕГРИЈЕВ ПОСЛЕДЊИ КРУГ БИО ЈЕ У МОНЦИ? Јуве се опет обрукао, нови прволигаш забележио први тријумф (ВИДЕО)

Masimilijano Alegri
Масимилијано Алегри / Извор: Реутерс

Игра Старе даме не личи ни на шта.

Јувентус је у великој кризи и броје се дани Масимилијана Алегрија на клупи торинског гиганта.

СЕРГЕЈ СЕ ИГРА У КРЕМОНИ: После асистенције Србин постигао и први гол у сезони (ВИДЕО)

ПРОМЕШАО ОДБРАНУ ЗВЕЗДИНОГ ПРОТИВНИКА: Марковићева мајсторија и гол против Трабзона (ВИДЕО)

НИЈЕ НИШТА ПОЛОМЉЕНО: Ројс на терену за три до четири недеље

Стара дама за коју су стартери били Филип Костић и Душан Влаховић изгубила је од новог првоглигаша Монце 1:0.  Гол одлуке постигао је Гуткјер у 74. минуту после потпуне доминације домаћина у другом полувремену.

Посао им је олакшао Аргентинац Анхел Ди Марија, који је добио директан црвени картон у 40. минуту.

Победу је остварила и Фиорентина против Вероне резултатом 2:0. Иконе је у 13. минуту донео предност домаћима, а Бираги је у првом делу промашио пенал за Виолу. Коначан резултат поставио је Гонзалес у 90. минуту.

За Верону су цео меч одиграли српски репрезентативци Дарко Лазовић и Иван Илић. Никола Миленковић није био у конкуренцији за састав тима из Фиренце у овом мечу, док су Лука Јовић и Алекса Терзић цео меч преседели на клупи.

Лацио је славио резултатом 4:0 против Кремонезеа на страни, стрелац је био и Сергеј Милинковић-Савић.