20°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

ALEGRIJEV POSLEDNJI KRUG BIO JE U MONCI? Juve se opet obrukao, novi prvoligaš zabeležio prvi trijumf (VIDEO)

18.09.2022. 17:12
Masimilijano Alegri
Masimilijano Alegri / Izvor: Reuters

Igra Stare dame ne liči ni na šta.

Juventus je u velikoj krizi i broje se dani Masimilijana Alegrija na klupi torinskog giganta.

SERGEJ SE IGRA U KREMONI: Posle asistencije Srbin postigao i prvi gol u sezoni (VIDEO)

PROMEŠAO ODBRANU ZVEZDINOG PROTIVNIKA: Markovićeva majstorija i gol protiv Trabzona (VIDEO)

NIJE NIŠTA POLOMLJENO: Rojs na terenu za tri do četiri nedelje

Stara dama za koju su starteri bili Filip Kostić i Dušan Vlahović izgubila je od novog prvogligaša Monce 1:0.  Gol odluke postigao je Gutkjer u 74. minutu posle potpune dominacije domaćina u drugom poluvremenu.

Posao im je olakšao Argentinac Anhel Di Marija, koji je dobio direktan crveni karton u 40. minutu.

Pobedu je ostvarila i Fiorentina protiv Verone rezultatom 2:0. Ikone je u 13. minutu doneo prednost domaćima, a Biragi je u prvom delu promašio penal za Violu. Konačan rezultat postavio je Gonzales u 90. minutu.

Za Veronu su ceo meč odigrali srpski reprezentativci Darko Lazović i Ivan Ilić. Nikola Milenković nije bio u konkurenciji za sastav tima iz Firence u ovom meču, dok su Luka Jović i Aleksa Terzić ceo meč presedeli na klupi.

Lacio je slavio rezultatom 4:0 protiv Kremonezea na strani, strelac je bio i Sergej Milinković-Savić.