СЕРИЈА А: Јувентус ПРЕГАЗИО Сасуоло, Миленковић се радовао победи Фјорентине (ВИДЕО)

04.02.2018. 17:40
Gonzalo Iguain
Гонзало Игуаин / Извор: Профимедиа

23.коло

Фудбалери Јувентуса обележили су 23. коло Серија А. "Стара дама" је на свом терену декласирала Сасуоло са 7:0. Ово је био 19. тријумф тима из Торина, док су гости претрпели 13. пораз.

ПРИПРЕМЕ У ТУРСКОЈ: Џајић и Терзић гледали реми Звезде (ВИДЕО)

ШТЕРБИК КОНАЧНО ОБЈАСНИО: Због овога сам решио да не браним више за Србију (ФОТО)

У победи Јувеа највише су се истакли Гонзало Игуаин и Сами Кедира. Нападач је остварио хет-трик, док је везиста уписао два гола и асистенцију.

Фудбалери Милана одиграли су 1:1 на гостовању у Удинама. "Росонери" су у деветом минуту повели преко Шпанца Суса и тај резултат био је активан после 45 минута игре. На несрећу славног клуба Давиде Калабрије искључен је у 68. минуту због другог жутог картона. Осам минута касније уследио је аутогол Донаруме и до краја меча није било промене на семафору.

Екипа Фијорентине победила је на гостовању Болоњу са 2:1, а српски играч Никола Миленковић одиграо је свих 90 минута за Виолу. Голове за госте постизали су Миранте (аутогол) и Кијеза, док за Болоњу стрелац био Пулгар.
Аталанта је пред домаћом публиком победила Кјево са 1:0, док је Каљари са 2:0 био бољи од СПАЛ у 23. колу Серије А.