СИМОНС "СКИНУО ПАУЧИНУ" - СТАМЕНИЋ УЗВРАТИО: Гол који је Звезди вратио наду (ВИДЕО)

25.10.2023. 22:36
Simons
Симонс / Извор: Фото: YoutubePrintscreen/Arena спорт

Неодбрањиво, нема шта...

Фудбалери Црвене звезде губе од Лајпцига већ у 12. минуту утакмице, пошто је немачки тим успео да пронађе рупу у одбрани српског шампиона. Међутим, нешто боља игра српског шампиона виђена је на почетку другог полувремена. Међутим...

ИВАНИЋ ГУБИ ЛОПТУ И ОНДА ПОТОП: Звезда рано капитулирала у Немачкој, погледајте гол Лајпцига (ВИДЕО)FK Crvena zvezda

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИОOlajinka

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИО

(УЖИВО) ЛИГА ШАМПИОНА: Неодбрањив ударац Симонса, Лајпциг - Црвена звезда 2:0FK Crvena zvezda

(УЖИВО) ЛИГА ШАМПИОНА: Неодбрањив ударац Симонса, Лајпциг - Црвена звезда 2:0

Нападали су изабраници Барака Бахара, чинило се да су домаћи потпуно потонули. Кад оно...

Дешава се 59. минут када лопту на левом боку добија Ћави Симонс, повукао је ка средини, а онда прелепим ударцем погодио гол Глазера. Није могао голман Звезде ништа у овој ситуацији.