ШИРОМ ЕВРОПЕ: Реал се провукао, Костић СПАСИЛАЦ Хамбургера, ГОЛЧИНА Коларова (ВИДЕО+ФОТО)

10.12.2016. 20:44
KolarovVardi
КоларовВарди / Извор: Реутерс

Драма у Мадриду.

Филип Костић је постигао гол за изузетно важну победу хамбургера против Аугзбурга (1:0), а његов саиграч из репрезентације Србије Александар Коларов је поготком ублажио дебакл Манчестер ситија против шампиона Енглеске Лестера (2:4) у ком је три гола за Лисице постигао расположени Џејми Варди.

ИМА ЈАК РАЗЛОГ: Ибра НАЈВИШЕ мрзи баш овај дан (ФОТО)

Лестер је понизио Манчестер сити и подсетио на шампионске игре из прошле сезоне. Три гола за Лисице постигао је Џејми Варди који се буквално поигравао са одбраном гостију. Александар Коларов је постигао гол којим је Сити смањо на 1:4. Репрезентативац Србије је одиграо цео меч за Грађане, али се у већем делу утакмице уклопио у сивило екипе.

ЈЕДНОГ СЛАВЕ ДРУГОГ ПЉУЈУ: Различите улоге бивших играча Партизана (ВИДЕО)

ЗАСЕНИО СВЕ: Овакав ПОТЕЗ се НЕ ПАМТИ у фудбалу (ВИДЕО)

Тобџије су морале да се помуче против Стоука. Гост је повео, и то голом из пенака, прецизан је у 29. минуту био Чарли Адам. Ипак, до полувремена је Белерин пронашао Волкота за 1:1. После само четири минута наставка Арсенал је водио, погодио је и Озил, а све дилеме голом у 75. минуту решио је Ивоби. Барнли је победом против Борнмута прекинуо серију од три пораза и удаљио се од опасне зоне. Сјајан меч одиграли су Хал и Кристал Палас, оба тима постигла су по три гола и освојила по бод. Свонси је био најубедљивији, тим из Велса је пред својим навијачима лако савладао Сандерленд, а домаћи су сва три гола постигли у другом полувремену. Вотфорд је на свом терену победио Евертон са 3:2. По два гола су постигли Окака Чука, за домаћина и Лукаку за госте.

МАДРИЂАНИ БЕЗ ВЕЛИКЕ ЗВЕЗДЕ: Ево ко НАПУШТА Реал (ФОТО)

Хамбургер је наставио са одличним играма и продужио низ без пораза на четири меча, а остварио је и другу узастопну победу. Јунак меча био је српски репрезентативац Филип Костић, који је голом (погледајте ОВДЕ) у 68. минуту обезбедио тиму са севера Немачке сва три бода.

Wichige 3 Пункте!!! #hsv #volksparkstadion

А пхото постед by Филип Костиц (@filipkostic17) он

СРБИЈА ОСТАЈЕ БЕЗ СЕЛЕКТОРА!? Стигао позив са „ЧИЗМЕ“ који се не ОДБИЈА (ФОТО)

Бајерн се у великом стилу вратио на лидерску позицију Бундес лиге. Баварци су на Алијанц арени до ногу потукли Волфсбург, којем су сместили пет лопти иза леђа њиховог голмана. Лајпциг је доживео тек први пораз и то вероватно кад се новајлија најмање надао, на гостовању Инголштаду, који је освојио три бода голом Роџера још у 12. минуту. Келн је био на прагу великог тријумфа против Дортмунда, али су Јарчеви посустали, те је Ројс у 90. минуту милионерима обезбедио бод. Као и у претходним мечевима, Филип Младеновић и Милош Јојић били су на клупи Јарчева.

ТЕШКА ЖИВОТНА ПРИЧА: Крпио је копачке лепљивом траком, али је УСПЕО (ФОТО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА, 15. КОЛО:

Субота:

Лестер – Манчестер Сити 4:1

(Варди 3, 20, 78, Кинг 5 - Коларов 82, Нолито 90)

Вотфорд – Евертон 3:2

(Окака 35, 64, Продл 59 – Лукаку 17, 86)

Арсенал – Стоук 3:1

(Волко 42, Озил 49, Ивоби 75 – Адам 29. пенал)

Барнли – Борнмут 3:2

(Хендрик 13, Вард 16, Бојд 75 – Афобе 45 2, Данијелс 90 1)

Хал – Кристал Палас 3:3

(Снодграс 27. пенал, Диоманде 72, Ливермор 78 – Бентеке 52. пенал, Заха 70, Фрејжер Кемпбел 89)

Свонси – Сандерленд 3:0

(Сигурдсон 51. пенал, Фернанде Љоренте 54, 80)