СИТИ ИЛИ РЕАЛ? Салах открио кога жели у финалу Лиге шампиона

Танјуг
Mohamed Salah
Мохамед Салах / Извор: Реутерс

Најбољи фудбалер Ливерпула јасан.

Волео бих да нам ривал у финалу Лиге шампиона буде Реал Мадрид. Изгубили смо од њих у финалу 2018. и било би лепо да им се реванширамо, изјавио је фудбалер Ливерпула Мохамед Салах.

ЛИВЕРПУЛ ПРВИ ФИНАЛИСТА ЛШ: Редси се ДИГЛИ ИЗ ПЕПЕЛА и потопили жуту подморницу!

МАРОТА НЕ ПРОПУШТА ОВАКВЕ ПРИЛИКЕ: Све је завршено, Дибала долази у Интер (ФОТО)

ДОБИО ПОНУДУ: Милош Нинковић се враћа у Србију?

Ливерпул се победом против Виљареала (3:2) трећи пут у последњих пет година пласирао зу финале елитног такмичења, а за трофеј ће се борити против бољег из вечерашњег дуела Реал Мадрида и Манчестер Ситија.

- Сити је заиста јак, играли смо проитив њих више пута ове сезоне. Радије бих Реал - рекао је Салах, који је 2018. године финални меч против Реала морао да напусти већ у 31. минуту након повреде рамена у дуелу са Серхиом Рамосом.

Реал је победио 3:1, а Ливерпул је већ наредне сезоне освојио трофеј победом у финалу против Тотенхема 2:0, а Салах је постигао гол из пенала већ у другом минуту.

Најновије вести из света фудбала можете наћи ОВДЕ.