СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ГРОБАРЕ: Килмарнок има слабу тачку! Шкоти доживели БЛАМАЖУ!

03.07.2019. 22:32
Slobodan Urošević
Слободан Урошевић / Извор: МН Press

Потенцијални ривал црно-белих потпуно разочарао.

Одличне вести за Партизан стигле су из Шпаније, где су фудбалери Килмарнока претрпели убедљив пораз у пријатељском мечу од Динама из Букурешта. Румуни су декласирали трећепласирани тим прошлог шампионата Премијер лиге Шкотске резултатом 3:0.

ОДМАХ ПО ДОЛАСКУ У ПАРТИЗАН: Садик жесотоко ОПЛЕО по ЛЕГЕНДИ светског фудбала који га је тренирао!

ОБОРЕН РЕКОРД! Бенфика продала највећу ЗВЕЗДУ за 127 милиона евра! Ово је ЊЕГОВ нови клуб!

ДОК СЕ ЧЕКА ЈАПАНАЦ: Саво причао о ОСОБИНАМА Садика и да ли Рикардо НАПУШТА Партизан!

Мрежу потенцијалног ривала Парног ваљка, начео је Флорин Бејан у 11. минуту, да би у другом полувремену одбрана Шкота потписала још две капитулације.

Најпре је у 66. минуту Дан Николае Нистор удвостручио предност Динама, да би Андреса Мирчеа Михаиу у 88. поставио коначан резултат 3:0.

Сигурно да овакав епилог казује да шкотски представник има слабих тачака, што би изабраници Сава Милошевића морали да искористе у предстојећем двомечу квалификација за Лигу Европе. Наравно, уколико до њега уопште и дође.

Погледајте слике Амине Кајтаз, босанске пливачице и ћерке фудбалера Сеада.