SJAJNE VESTI ZA GROBARE: Kilmarnok ima slabu tačku! Škoti doživeli BLAMAŽU!

03.07.2019. 22:32
Slobodan Urošević
Slobodan Urošević / Izvor: MN Press

Potencijalni rival crno-belih potpuno razočarao.

Odlične vesti za Partizan stigle su iz Španije, gde su fudbaleri Kilmarnoka pretrpeli ubedljiv poraz u prijateljskom meču od Dinama iz Bukurešta. Rumuni su deklasirali trećeplasirani tim prošlog šampionata Premijer lige Škotske rezultatom 3:0.

ODMAH PO DOLASKU U PARTIZAN: Sadik žesotoko OPLEO po LEGENDI svetskog fudbala koji ga je trenirao!

OBOREN REKORD! Benfika prodala najveću ZVEZDU za 127 miliona evra! Ovo je NJEGOV novi klub!

DOK SE ČEKA JAPANAC: Savo pričao o OSOBINAMA Sadika i da li Rikardo NAPUŠTA Partizan!

Mrežu potencijalnog rivala Parnog valjka, načeo je Florin Bejan u 11. minutu, da bi u drugom poluvremenu odbrana Škota potpisala još dve kapitulacije.

Najpre je u 66. minutu Dan Nikolae Nistor udvostručio prednost Dinama, da bi Andresa Mirčea Mihaiu u 88. postavio konačan rezultat 3:0.

Sigurno da ovakav epilog kazuje da škotski predstavnik ima slabih tačaka, što bi izabranici Sava Miloševića morali da iskoriste u predstojećem dvomeču kvalifikacija za Ligu Evrope. Naravno, ukoliko do njega uopšte i dođe.

Pogledajte slike Amine Kajtaz, bosanske plivačice i ćerke fudbalera Seada.