СКАНДАЛ ПОСЛЕ МЕЧА НА ЧАИРУ: Гробари приредили играчима Партизана непријатно ИЗНЕНАЂЕЊЕ!

25.06.2020. 08:05
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Војводина освојила Куп Србије.

Фудбалери Партизана поражени су у финалу Купа Србије од Војводине, после пенал серије, али је дуел на "Чаиру" остао у сенци скандала који се десио после меча.

ФЕНЕРБАХЧЕ ПРЕЛОМИО: Одређен Жоцов НАСЛЕДНИК! У Истанбул стиже СЛАВНО име!

ВОЈВОДИНА НИЈЕ ЗАСЛУЖЕНО ОСВОЈИЛА КУП: "Срећа наша па смо изједначили... Били смо бољи!"

ВИТАС ТРАГИЧАР: Тражио сам да шутнем пенал

А УМАЛО ДА БУДЕ ТРАГИЧАР: Видите МАКАЗИЦЕ Павловића у 96. минуту за ПРОДУЖЕТКЕ! (ВИДЕО)

Наиме, по завршетку сусрета са Војводином, првотимци црно-белих су су отишли ка делу трибине где су били смештени највернији навијачи Партизана, да би им се захвалили за подршку.

Читава представа није се свидела "гробарима", који су погрдним повицима отерали љубимце у свлачионицу узвикујући им:

- ''Је*ао вас је Лалат''... "Играте као пи*ке, манекени" - узвикивали су "гробари" углас.

Изабраници тренера Милошевића су погнуте главе напустили "Чаир".

Погледајте како изгледа Неда Луковић, девојка Немање Милетића.

КАКАВ ГОЛ: Мајсторија Садика, а онда ГОЛ најмлађег! Драма у Нишу, Партизан смањио на 2:1 (ВИДЕО)

КОШМАРНИ ОПРОШТАЈ ОД ПАРТИЗАНА: Павловић прихватио кривицу за пораз и открио детаље о свом здрављу – Нисам био спреман!

ГРОБАРИ ЈЕДНОГЛАСНИ НА ТВИТЕРУ: Кривац за пораз и овакву сезону није на терену (ФОТО)

КОШКАЊЕ ИГРАЧА И КЛУПЕ ПАРТИЗАНА И ВОЈВОДИНЕ: Погодио га у ГЛАВУ, а онда су СВИ скочили (ВИДЕО)