SKANDAL POSLE MEČA NA ČAIRU: Grobari priredili igračima Partizana neprijatno IZNENAĐENJE!

25.06.2020. 08:05
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Vojvodina osvojila Kup Srbije.

Fudbaleri Partizana poraženi su u finalu Kupa Srbije od Vojvodine, posle penal serije, ali je duel na "Čairu" ostao u senci skandala koji se desio posle meča.

FENERBAHČE PRELOMIO: Određen Žocov NASLEDNIK! U Istanbul stiže SLAVNO ime!

VOJVODINA NIJE ZASLUŽENO OSVOJILA KUP: "Sreća naša pa smo izjednačili... Bili smo bolji!"

VITAS TRAGIČAR: Tražio sam da šutnem penal

A UMALO DA BUDE TRAGIČAR: Vidite MAKAZICE Pavlovića u 96. minutu za PRODUŽETKE! (VIDEO)

Naime, po završetku susreta sa Vojvodinom, prvotimci crno-belih su su otišli ka delu tribine gde su bili smešteni najverniji navijači Partizana, da bi im se zahvalili za podršku.

Čitava predstava nije se svidela "grobarima", koji su pogrdnim povicima oterali ljubimce u svlačionicu uzvikujući im:

- ''Je*ao vas je Lalat''... "Igrate kao pi*ke, manekeni" - uzvikivali su "grobari" uglas.

Izabranici trenera Miloševića su pognute glave napustili "Čair".

Pogledajte kako izgleda Neda Luković, devojka Nemanje Miletića.

KAKAV GOL: Majstorija Sadika, a onda GOL najmlađeg! Drama u Nišu, Partizan smanjio na 2:1 (VIDEO)

KOŠMARNI OPROŠTAJ OD PARTIZANA: Pavlović prihvatio krivicu za poraz i otkrio detalje o svom zdravlju – Nisam bio spreman!

GROBARI JEDNOGLASNI NA TVITERU: Krivac za poraz i ovakvu sezonu nije na terenu (FOTO)

KOŠKANJE IGRAČA I KLUPE PARTIZANA I VOJVODINE: Pogodio ga u GLAVU, a onda su SVI skočili (VIDEO)