СЛС: Војводина није кикснула као Партизан

16.12.2023. 16:10
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Мечеви 19. кола.

Фудбалери Војводине победили су као гости нишки Раднички резултатом 1:0, док су Младост и Напредак ремизирали 1:1, у мечевима 19. кола Суперлиге Србије.

ИНЦИДЕНТ УОЧИ МЕЧА ПАРТИЗАН - РАДНИЧКИ: Гости ће морати да импровизују да би уопште започели мечRadnički Kragujevac - Partizan

ГАГО МЕЊА ВЕЉКА: Пауновић и клуб споразумно раскинули уговорVeljko Paunović

ГАГО МЕЊА ВЕЉКА: Пауновић и клуб споразумно раскинули уговор

ДОКАЗ КАКАВ ЈЕ НОЛЕ ЧОВЕК: Оставио је породицу у авиону да би посетио Миху у болници, невероватан гест Miha i Nole

Само пет дана после победе над Партизаном, Раднички је на домаћем терену поражен од Војводине. Стрелац гола за победу "лала" био је Матеус Индио у 49. минуту, после додавања Андрије Радуловића. Војводина је победом скочила на пето место са 28 бодова, док је Раднички претпоследњи са 16.

Напредак је у Лучанима повео голом Лазара Зличића у 25, минуту, а асистент је био Урош Љубомирац. Патрик Фрајдеј је голом у 90 1. минуту сачувао домаће пораза. Младост је седма са 26 бодова, а Напредак 12. са 18.