SLS: Vojvodina nije kiksnula kao Partizan

16.12.2023. 16:10
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press

Mečevi 19. kola.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su kao gosti niški Radnički rezultatom 1:0, dok su Mladost i Napredak remizirali 1:1, u mečevima 19. kola Superlige Srbije.

INCIDENT UOČI MEČA PARTIZAN - RADNIČKI: Gosti će morati da improvizuju da bi uopšte započeli mečRadnički Kragujevac - Partizan

GAGO MENJA VELJKA: Paunović i klub sporazumno raskinuli ugovorVeljko Paunović

GAGO MENJA VELJKA: Paunović i klub sporazumno raskinuli ugovor

DOKAZ KAKAV JE NOLE ČOVEK: Ostavio je porodicu u avionu da bi posetio Mihu u bolnici, neverovatan gest Miha i Nole

Samo pet dana posle pobede nad Partizanom, Radnički je na domaćem terenu poražen od Vojvodine. Strelac gola za pobedu "lala" bio je Mateus Indio u 49. minutu, posle dodavanja Andrije Radulovića. Vojvodina je pobedom skočila na peto mesto sa 28 bodova, dok je Radnički pretposlednji sa 16.

Napredak je u Lučanima poveo golom Lazara Zličića u 25, minutu, a asistent je bio Uroš Ljubomirac. Patrik Frajdej je golom u 90+1. minutu sačuvao domaće poraza. Mladost je sedma sa 26 bodova, a Napredak 12. sa 18.