СПРЕМА СЕ ВРЕЛО ЛЕТО: Партизан загризао за бека
ФК Партизан претрпеће значајне промене овог лета.
На евентуална појачања ће утицати и пласман у првенству, а како сазнаје Maxbetsport, црно-бели су пикирали фудбалера из региона.
Екипа из Хумске је послала званичну понуду за десног бека Жељезничара из Бањалуке Филипа Антонића.
Фудбалер има 19 година и игра на позицији десног бека. Реч је о једном од најталентованијих младих фудбалера из Босне и Херцеговине, а његове партије нису прошле незапажено међу скаутима из региона и Европе.
Партизан већ дуже време прати младе играче из региона, а Антонић се уклапа у профил фудбалера на којем црно-бели желе да граде будућност.
Велика конкуренција за његов потпис показује колико је цењен на тржишту. Бешикташ и Гронинген већ су показали озбиљно интересовање, али је сада и Партизан конкретно ушао у трку слањем званичне понуде.
Остаје да се види какву ће одлуку донети талентовани десни бек и да ли ће каријеру наставити у Хумској или у иностранству.