ПОСЛЕ ПОРАЗА, РАПСОДИЈА: Репрезентативци Србије ИСКАЛИЛИ бес на КОМШИЈАМА

25.03.2023. 16:30
kadetska fudbalska reprezentacija Srbije
кадетска фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Имамо шансе да оде на завршни турнир.

Кадетска фудбалска репрезенматција Србије (играчи до 17 година) нанела је тежак пораз Босни и Херцеговини (5:0) у другом колу квалификација за Евро 2023 у Старој Пазови.

НАЈПОУЗДАНИЈИ НОВИНАР ОБЈАВИО: Познато где Немања Матић наставља каријеру

ПРЕЈАКИ И БУГАРИ: Партизан изгубио од ЦСКА у Хумској

САМО ЈЕ СТАНОЈЕВИЋ БИО БОЉИ ОД НАГЕЛСМАНА: Бивши тренер Партизана је побеђивао све, али је морао да оде

Екипа Александра Луковића стигла је до предности у 18. минуту поготком Виктора Стојановића, да би до одласка на одмор вођство удуплао Никша Делибашић 20 минута касније.

Поготком Андреја Суботића након пет минута игре у наставку, Србија је стигла до 3:0, десет минута касније другим Делибашићевим голом поново увећала предност, док је коначних 5:0 поставио Урош Сремчевић у 85. минуту.

Претходно је Србија поражена са 2:1 од Белорусије, али још има шанси да се нађемо на Шампионату. У последњем колу 28. марта ривал изабраника Александра Луковића је селекција Израела.

На завршном турниру ће се поред домаћина Мађарске, наћи победници осам квалификационих група и седам најбољих другопласираних тимова.