СЕРИЈА А: Димарко СРУШИО Емполи! Интер без пораза

24.09.2023. 15:30
Fudbaleri Intera nakon pobede protiv Milana
Фудбалери Интера након победе против Милана / Извор: Профимедиа

Шесто коло италијанског првенства...

Фудбалери Интера остали су на максималном учинку и после шестог кола Серије А. Нероазури су на гостовању Емполију уписали шести тријумф и то са свега 1:0.

Мањак енергије се видео код фудбалера Интера поготово у другом делу утакмице, где су одиграли на резултат и на крају успели да до краја меча сачувакју предност коју су стекли у 51. минуту голом Федерика Димарка.

ТЕК ДОШАО, А ВЕЋ ПРАВИ ХАОС: Нејмар се умало потукао са тренером, тражио од власника да га смене

ЋУРЧИЋ ОПЛЕО ПО СУДИЈАМА И ПРИЗНАО: Председник клуба је тражио од мене да то кажем

ПРОМЕНЕ НА МАРАКАНИ: Никола Јелић нови директор Омладинске школе Црвене звезде

Имао је интер тешко гостовање у среду екипи Реал Сосиједада, где су у последњим минута маче ипак успели да избегну пораз у првом колу Лиге шампиона.

Сада су остварили нову победу уз не тако спектакуларни игру, чак је пре краја меча Емполи могао и до бода.

Интер се тако учвстио на првом месту табеле Серије А са три бода више у односу на другопласирани Милан од којег имају и утакмицу мање. Емполи је са друге стране у дијаметралној супротној ситуацији, јер после пет кола и даље немају ниједан бод.

У следећем колу Интер ће дочекати Сасуоло на свом терену, а Емполи ће прве бодове тражити против Салернитане.