ЛУДНИЦА У ГОРЊЕМ МИЛАНОВЦУ: Преокрети, ДЕВЕТ голова и победа Србије

11.10.2023. 20:16
FSS
ФСС / Извор: Фото: ФСС

Тотални спектакл.

Омладинска репрезентација Србије (у19) савладала је Италију 5:4 у пријатељском мечу одиграном у Горњем Милановцу.

ВОДИО ЈЕ ВЕЛИКУ БОРБУ СА ЉУТИМ РИВАЛОМ: Бивши играч Партизана облачи црвено-бели дрес

ХРВАТИ КАЗНИЛИ ХАЈДУК ЗБОГ СРАМНИХ ПОЗИВА НА СМРТ СРБА! Певали "има још врба", платиће смешну цифру

ВЕСТ КОЈУ ЗВЕЗДАШИ НИСУ ЖЕЛЕЛИ ДА ЧУЈУ: Повредио се НАЈБОЉИ играч! Бахар у проблему (ФОТО)

Заиста невероватан меч одиграли су омладинци Србије и Италије. За неповеровати је да је Србија имала пет шутева у оквир гола и свих пет пута је лопта завршила у мрежи Италијана

Повела је Италија у 34. минуту. На изједначење се чекало десет минута, када је фудбалер Ајнтрахта Марко Младеновић кроз ноге противничком голману послао лопту у мрежу, а већ у првих дванаест минута игре у другом полувремену Србија је постигла још два гола, за вођство од 3:1!

Потом следи боља игра Италијана. У року од осам минута, од 72. и 80. минута, постигли су чак три гола за тотални преокрет.

Србија се није предавала, и преко Алексеја Вукичевића је поново поравнала у 86. минуту, а онда голчина Мијатовића у првом минуту судијске надокнаде.