LUDNICA U GORNJEM MILANOVCU: Preokreti, DEVET golova i pobeda Srbije

11.10.2023. 20:16
FSS
FSS / Izvor: Foto: FSS

Totalni spektakl.

Omladinska reprezentacija Srbije (u19) savladala je Italiju 5:4 u prijateljskom meču odigranom u Gornjem Milanovcu.

VODIO JE VELIKU BORBU SA LJUTIM RIVALOM: Bivši igrač Partizana oblači crveno-beli dres

HRVATI KAZNILI HAJDUK ZBOG SRAMNIH POZIVA NA SMRT SRBA! Pevali "ima još vrba", platiće smešnu cifru

VEST KOJU ZVEZDAŠI NISU ŽELELI DA ČUJU: Povredio se NAJBOLJI igrač! Bahar u problemu (FOTO)

Zaista neverovatan meč odigrali su omladinci Srbije i Italije. Za nepoverovati je da je Srbija imala pet šuteva u okvir gola i svih pet puta je lopta završila u mreži Italijana

Povela je Italija u 34. minutu. Na izjednačenje se čekalo deset minuta, kada je fudbaler Ajntrahta Marko Mladenović kroz noge protivničkom golmanu poslao loptu u mrežu, a već u prvih dvanaest minuta igre u drugom poluvremenu Srbija je postigla još dva gola, za vođstvo od 3:1!

Potom sledi bolja igra Italijana. U roku od osam minuta, od 72. i 80. minuta, postigli su čak tri gola za totalni preokret.

Srbija se nije predavala, i preko Alekseja Vukičevića je ponovo poravnala u 86. minutu, a onda golčina Mijatovića u prvom minutu sudijske nadoknade.