СЛИКА ОД КОЈЕ КРЕЋУ СУЗЕ: Митар као дете прославља, тренер га МИЛУЈЕ ПО КОСИ! Ово је породица (ФОТО)

24.03.2021. 23:54
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Само да наставе тако.

Фудбалска репрезентација Србије је савладала Републику Ирску резултатом 3:2 у првом мечу квалификација за Мондијал 2022. године.

"МИСТЕР ЈЕ ЈАКО ХАРИЗМАТИЧАН" Митровић објаснио Пиксијеве методе, па одговорио - НАЈЛЕПШИ ГОЛ КАРИЈЕРЕ?

СРБИЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА: Трагичан АУТОГОЛ одлучио меч Португалија - Азербејџан! Хрвати кикснули на старту (ВИДЕО)

ПИКСИ СВЕ ОБЈАСНИО: Зачудили су вас стартних 11 Србије? Откривено ЗАШТО је тако изабрао - биће ПРОМЕНА

Александар Митровић није почео утакмицу у првој постави, али је ушао у 64. минуту.

Да је у питању искусни нападачки вук демонстрирао је већ у 68. минуту када је фантастично лобовао голмана гостију и постигао један од најлепших голова каријере.

Митровић је нешто касније успео да још једном убоде мрежу Ирске и на асистенцију Тадића главом донесе 3:1 својој екипи.

Он није у такмичарском ритму, за Фулам није стрелац још од септембра, а сигурно је још под утиском промашеног пенала против Шкотске. Све то је допринело посебним емоцијама код голова, а сигурно се то најбоље види на слици када га тренер голмана Горан Чумић милује по глави приликом прославе.