SLIKA OD KOJE KREĆU SUZE: Mitar kao dete proslavlja, trener ga MILUJE PO KOSI! Ovo je porodica (FOTO)

24.03.2021. 23:54
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Foto: streamja printscreen/MN Press

Samo da nastave tako.

Fudbalska reprezentacija Srbije je savladala Republiku Irsku rezultatom 3:2 u prvom meču kvalifikacija za Mondijal 2022. godine.

"MISTER JE JAKO HARIZMATIČAN" Mitrović objasnio Piksijeve metode, pa odgovorio - NAJLEPŠI GOL KARIJERE?

SRBIJA JE POBEDILA: Tragičan AUTOGOL odlučio meč Portugalija - Azerbejdžan! Hrvati kiksnuli na startu (VIDEO)

PIKSI SVE OBJASNIO: Začudili su vas startnih 11 Srbije? Otkriveno ZAŠTO je tako izabrao - biće PROMENA

Aleksandar Mitrović nije počeo utakmicu u prvoj postavi, ali je ušao u 64. minutu.

Da je u pitanju iskusni napadački vuk demonstrirao je već u 68. minutu kada je fantastično lobovao golmana gostiju i postigao jedan od najlepših golova karijere.

Mitrović je nešto kasnije uspeo da još jednom ubode mrežu Irske i na asistenciju Tadića glavom donese 3:1 svojoj ekipi.

On nije u takmičarskom ritmu, za Fulam nije strelac još od septembra, a sigurno je još pod utiskom promašenog penala protiv Škotske. Sve to je doprinelo posebnim emocijama kod golova, a sigurno se to najbolje vidi na slici kada ga trener golmana Goran Čumić miluje po glavi prilikom proslave.