СРБИЈО, ГЛЕДАШ ЛИ ОВО: Мађари одиграли акцију као Барселона! ТИКИ-ТАКА у Будимпешти! (ВИДЕО)

06.09.2020. 20:45

Ференц Пушкаш би био поносан.

Утакмица између Мађарске и Русије у оквиру "Б" Лиге Нација завршила се победом "Зборнаје" резлутатом 3:2, али  прелепа акција наших северних суседа из 62. минута оставила је највећи утисак.

НИШТА ОД ПАРТИЗАНА: Велика жеља црно-белих има нови клуб! (ФОТО ВИДЕО)

КЛАСО, ИМЕ ТИ ЈЕ АРЈЕН: У 37. години голчина какву клинци само сањају! Европом се ори: "Робееен" (ВИДЕО)

ЗВЕЗДУ ЧЕКАЈУ ВАЖНЕ ЕВРОПСКЕ УТАКМИЦЕ: Потребно је наместити главу за све оно што на чека!

Прелепу комбинацију репрезентације Мађарске голом је крунисао Роланд Салаи и тако истакао кандидатуру за најлепши погодак читавог такмичења. Стрелци за Русе у Будимпешти били су Миранчук у 15, Оздоев у 33 и Фернандеш у 46 минуту сусрета. Последњи погодак на мечу дело је Немање Николића који је мрежу Шунина затресао у 70 минуту.

У осталим мечевима није било превише узбуђења. Изненађење дана (за сада) је победа Финске у гостима, голом Јенсена савладана је Ирска.