107.8893

SRBIJO, GLEDAŠ LI OVO: Mađari odigrali akciju kao Barselona! TIKI-TAKA u Budimpešti! (VIDEO)

06.09.2020. 20:45

Ferenc Puškaš bi bio ponosan.

Utakmica između Mađarske i Rusije u okviru "B" Lige Nacija završila se pobedom "Zbornaje" rezlutatom 3:2, ali  prelepa akcija naših severnih suseda iz 62. minuta ostavila je najveći utisak.

NIŠTA OD PARTIZANA: Velika želja crno-belih ima novi klub! (FOTO+VIDEO)

KLASO, IME TI JE ARJEN: U 37. godini golčina kakvu klinci samo sanjaju! Evropom se ori: "Robeeen" (VIDEO)

ZVEZDU ČEKAJU VAŽNE EVROPSKE UTAKMICE: Potrebno je namestiti glavu za sve ono što na čeka!

Prelepu kombinaciju reprezentacije Mađarske golom je krunisao Roland Salai i tako istakao kandidaturu za najlepši pogodak čitavog takmičenja. Strelci za Ruse u Budimpešti bili su Mirančuk u 15, Ozdoev u 33 i Fernandeš u 46 minutu susreta. Poslednji pogodak na meču delo je Nemanje Nikolića koji je mrežu Šunina zatresao u 70 minutu.

U ostalim mečevima nije bilo previše uzbuđenja. Iznenađenje dana (za sada) je pobeda Finske u gostima, golom Jensena savladana je Irska.