СТАНКОВИЋ СЕ РАЗОЧАРАО И ПОБЕСНЕО: Погледајте реакцију Звездиног тренера након гола Митјиланда (ВИДЕО)

25.11.2021. 21:05

Драма се наставља у групи "Ф".

ФК Црвена звезда савладала је Лудогорец на Маракани са 1:0, а одмах након меча стигле су лоше вести за црвено-беле.

ОД ПРВОГ ДО ПОСЛЕДЊЕГ МИНУТА: Једна животиња је била довољна Станковићу да опише СВОЈЕ ИГРАЧЕ! Сија од среће

ЛУДИЛО У ДАНСКОЈ: Резултат меча Мидтјиланд - Брага КРОЈИ судбину Звезде! Све решено из ПЕНАЛА (ВИДЕО)

СТАНОЈЕВИЋ ОДМАХ ИЗРАЗИО ГНЕВ: Најбеснији је због ТРИ ситуације из другог полувремена

Наиме, Митјиланд је у последњим тренуцима утакмице са Брагом стигао до тријумфа и тако додатно закомпликовао стање у групи "Ф".

Тренер ФК Црвена звезда, Дејан Станковић, помно је преко телефона пратио дешавања из Данске, а његова реакција говори са колико разочарења је дочекао последњи судијски звиждук са MCH арене.

Подсетимо, уколико Црвена звезда изгуби од Браге у последњем колу, а Митјиланд савлада већ прежаљени Лудогорец, српски клуб ће пролеће дочекати у Лиги конференција.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.