ШУМАРИ ДЕКЛАСИРАНИ НА ЕНФИЛДУ: Ливерпул три пута тресао мрежу! Лукићу и друговима бод у Брајтону!

29.10.2023. 17:45
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Профимедиа

Наставља се Премијер лига...

Фудбалери Ливерпула савладали су на домаћем терену екипу Нотингем Фореста резултатом 3:0.

АГОНИЈА АЈАКСА СЕ НАСТАВЉА: ПСВ ПЕТАРДОМ закуцао ”копљанике” на дно табеле (ВИДЕО)FK Ajaks

МБАПЕ СПАСИЛАЦ ”СВЕТАЦА”: Брест ваљано намучила ПСЖKilijan Mbape

МБАПЕ СПАСИЛАЦ ”СВЕТАЦА”: Брест ваљано намучила ПСЖ

Ево када се Глазер враћа на терен након повредеOmri Glazer

Ево када се Глазер враћа на терен након повреде

"Редси" су од самог почетка меча наметнули свој ритам и већ током првих 45 минуита било је јасно да ће забележити рутинску победу.

Играо се 31. минут када је Салах повукао контру домаћина, упослио Нунеза чији је ударац успео да одбрани Тарнер, те се лопта одбила до Диога Жоте којем није било тешко да затресе мрежу.

Већ четири минута касније, уругвајски нападач исправио је своју грешку после акције Салаха и лепог додавања Собослаија.

Поново је прорадила веза Салах-Собослаи у 77. минуту, и овога пута мађарски репрезентативац био је асистент, док се Египћанин уписао међу стрелце.

Имао је и Нотингем две изгледне прилике у самом финишу меча, нарочито после ударца Еланге који је затресао пречку.

Тријумф на домаћем терену уписала је и Астон Вила која је победила тим Лутона са 3:1.

Домаћин је повео у 17. минуту голом Џона Мегџина, да би у 49. Муса Дијаби удвостручио предност екипе Унаија Емерија.

Несрећним аутоголом Локјера, Вила је у 62. минуту повисила на 3:0, а коначан резултат поставио је Мартинез након што се лопта одбила од њега у мрежу.

Брајтон је на стадиону Амекс ремизирао са Фуламом 1:1.

"Галебови" су стигли до вођства голом талентованог Евана Фергусона у 26. минуту, али је Паљиња у 65. донео бод "колибарима".

Репрезентативац Србије Саша Лукић одиграо је последњих неколико минута када је ушао у игру.