ŠUMARI DEKLASIRANI NA ENFILDU: Liverpul tri puta tresao mrežu! Lukiću i drugovima bod u Brajtonu!

29.10.2023. 17:45
FK Liverpul
FK Liverpul / Izvor: Profimedia

Nastavlja se Premijer liga...

Fudbaleri Liverpula savladali su na domaćem terenu ekipu Notingem Foresta rezultatom 3:0.

AGONIJA AJAKSA SE NASTAVLJA: PSV PETARDOM zakucao ”kopljanike” na dno tabele (VIDEO)FK Ajaks

MBAPE SPASILAC ”SVETACA”: Brest valjano namučila PSŽKilijan Mbape

MBAPE SPASILAC ”SVETACA”: Brest valjano namučila PSŽ

Evo kada se Glazer vraća na teren nakon povredeOmri Glazer

Evo kada se Glazer vraća na teren nakon povrede

"Redsi" su od samog početka meča nametnuli svoj ritam i već tokom prvih 45 minuita bilo je jasno da će zabeležiti rutinsku pobedu.

Igrao se 31. minut kada je Salah povukao kontru domaćina, uposlio Nuneza čiji je udarac uspeo da odbrani Tarner, te se lopta odbila do Dioga Žote kojem nije bilo teško da zatrese mrežu.

Već četiri minuta kasnije, urugvajski napadač ispravio je svoju grešku posle akcije Salaha i lepog dodavanja Soboslaija.

Ponovo je proradila veza Salah-Soboslai u 77. minutu, i ovoga puta mađarski reprezentativac bio je asistent, dok se Egipćanin upisao među strelce.

Imao je i Notingem dve izgledne prilike u samom finišu meča, naročito posle udarca Elange koji je zatresao prečku.

Trijumf na domaćem terenu upisala je i Aston Vila koja je pobedila tim Lutona sa 3:1.

Domaćin je poveo u 17. minutu golom Džona Megdžina, da bi u 49. Musa Dijabi udvostručio prednost ekipe Unaija Emerija.

Nesrećnim autogolom Lokjera, Vila je u 62. minutu povisila na 3:0, a konačan rezultat postavio je Martinez nakon što se lopta odbila od njega u mrežu.

Brajton je na stadionu Ameks remizirao sa Fulamom 1:1.

"Galebovi" su stigli do vođstva golom talentovanog Evana Fergusona u 26. minutu, ali je Paljinja u 65. doneo bod "kolibarima".

Reprezentativac Srbije Saša Lukić odigrao je poslednjih nekoliko minuta kada je ušao u igru.