СУПЕРЛИГА: Јапанац РЕШИО српски Ел Класико!

07.05.2017. 21:40
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

У Крушевцу виђена велика борба за излазак на европску сцену.

У српском Ел Класику Раднички из Ниша је победио Напредак у Крушевцу са 2:0. "Чарапани" су нападали, а Нишлије погађале и освојиле три важна бода у борби за излазак на европску сцену.

У ЗВЕЗДИ ОДЛУЧИЛИ: Легенда води црвено-беле до краја сезоне! (ФОТО)

КАКО БЕЗ ПРВЕ ВИОЛИНЕ: Партизан силно ослабљен против Војводине (ФОТО)

Јапанац Нома је у 45. минуту шокирао навијаче под Багдалом, а Немања Којић је у 55. минуту оверио победу "Реала са Нишаве".

Ремијем са Радом у 34. колу Супер лиге, односно 4. колу плеј-аута, Спартак из Суботице је пребринуо бриге око опстанка.

ПА, ОН ЈЕ КРАЉ: Судија Обрадовић је ПОНОВО правио ШОУ, нећете веровати шта је сад УРАДИО! (ВИДЕО)

Суботичанима је и бод био довољан да стекну недостижну бодовну предност, па ће преостала три кола играти без резултатског императива. Нерешеним исходном могу да буду задовољни и "грађевинари", који су, после три узастопна пораза, освојили први бод у плеј-ауту.

БИЋЕ КАЗНИ: Меч на Вождовцу ОСТАО у сенци ОВОГ детаља! (ФОТО)

Нови Пазар је освојио бод у Сурдулици, иако је утакмицу завршио са два играча мање. Оба гола постигнута су у финишу првог полувремена, а Пазарци су од 40. минута играли без искљученог Бабића, да би у 80. минуту други жути картон добио и Савић. То није било довољно фудбалерима Радника да стигну до победе, а бод не значи много ни Новом Пазару, који остаје на последњем месту.