SUPERLIGA: Japanac REŠIO srpski El Klasiko!

07.05.2017. 21:40
FK Napredak
FK Napredak / Izvor: MN Press

U Kruševcu viđena velika borba za izlazak na evropsku scenu.

U srpskom El Klasiku Radnički iz Niša je pobedio Napredak u Kruševcu sa 2:0. "Čarapani" su napadali, a Nišlije pogađale i osvojile tri važna boda u borbi za izlazak na evropsku scenu.

U ZVEZDI ODLUČILI: Legenda vodi crveno-bele do kraja sezone! (FOTO)

KAKO BEZ PRVE VIOLINE: Partizan silno oslabljen protiv Vojvodine (FOTO)

Japanac Noma je u 45. minutu šokirao navijače pod Bagdalom, a Nemanja Kojić je u 55. minutu overio pobedu "Reala sa Nišave".

Remijem sa Radom u 34. kolu Super lige, odnosno 4. kolu plej-auta, Spartak iz Subotice je prebrinuo brige oko opstanka.

PA, ON JE KRALJ: Sudija Obradović je PONOVO pravio ŠOU, nećete verovati šta je sad URADIO! (VIDEO)

Subotičanima je i bod bio dovoljan da steknu nedostižnu bodovnu prednost, pa će preostala tri kola igrati bez rezultatskog imperativa. Nerešenim ishodnom mogu da budu zadovoljni i "građevinari", koji su, posle tri uzastopna poraza, osvojili prvi bod u plej-autu.

BIĆE KAZNI: Meč na Voždovcu OSTAO u senci OVOG detalja! (FOTO)

Novi Pazar je osvojio bod u Surdulici, iako je utakmicu završio sa dva igrača manje. Oba gola postignuta su u finišu prvog poluvremena, a Pazarci su od 40. minuta igrali bez isključenog Babića, da bi u 80. minutu drugi žuti karton dobio i Savić. To nije bilo dovoljno fudbalerima Radnika da stignu do pobede, a bod ne znači mnogo ni Novom Pazaru, koji ostaje na poslednjem mestu.