СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Звезда прегазила Радник, Јовичић се вратио голом (ВИДЕО+ФОТО)

29.11.2017. 17:37
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Меч 19. кола домаћег шампионата.

Фудбалери Црвене звезде лако су савладали Радник (5:0) у 19. колу Суперлиге Србије. Црвено-беле је до победе водио Александар Пешић који је постигао хет-трик. Поред њега у стрелце су се уписали и Марко Гобељић и Бранко Јовичић, који се после повреде вратио на терен.

Лидер на табели после ове победе и даље бежи вечитом ривалу шест бодова.

Звезда у наредном колу као гост игра са Бачком, док Радник на свом терену дочекује Младост.

Меч из минута у минут можете пратити на порталу Србија Данас.

90 3 минут. Крај меча.

90 1.минут - Пенал за Звезду! После старта над Срнићем, судија Јовановић је показао на најстрожију казну. Стрелац гола са беле тачке био је Бранко Јовичић, које се после паузе вратио на терен.

77. минут - GOOOOOOLLLL! Хет-трик Александра Пешића! Звездин голгтер је промешао одбрану гостију и одличним ударцем савалдао Васиљевића.

71. минут - GOOOOLLLLL! Нови гол Пешића! Звездин голгетер после сјајаног паса, сам је изашао пред голмана Васиљевић и лако га матирао.

68. минут - Враћа се на терен после повреде Бранко Јовичић, који је заменио Рачића. Јовичић није играо од 6. августа, када се повредио на утакмци против Чукаричког.

65.минут - Милијаш је опробао ударац са двадесетак метара. Ударац капитена Звезде завршио је поред гола.

56. минут - Пешић је поново био у шанси. Нападач Звезде је тукао левом ногом, али је лопта отишла поред гола.

51.минут - Пешић је предриблао неколико играча Радника, упутио одличан шут ка гол, али је статива спречила погодак.

Почело друго полувреме.

Крај првог полувремена.

Delije
Делије / Извор: Србија Данас

45 1 минут - GOOOOOLLL! Звезда је дуплирала вођство! После центаршута из корнера Аџића, Пешић је главом матирао голмана Васиљевића.

42. минут - Пешић поново запретио, Нападач Звезде је тукао главом право у голмана гостију.

37.минут - После асистенције Милијаша, Пеић је изашао сам пред гол гостију, али му је голман Васиљевић одбранио ударац.

33. минут - Булатовић је пресекао напад Звезде и онда се сам изборио за ударац са 16 метара, али је лопта отишла преко гола.

29.минут - Борјан је неколико пута морао да изађе ван шеснаестерца како бих интервенисао.

18. минут - Павловић је центрирао, Златановић био бољи у скоку од дефанзиваца Звезде, али је шутирао преко пречке.

16. минут - Лука Аџић је промешао одбрану гостију и добро шутирао, али је голман Васиљевић спречио погодак.

10.минут - GOOOOOOLLL! Звезда води! Марко Гобељић постигао је први погодак у црвено-белом дресу. Дефанзивац Звезде је после акције са Пешићем, рутински постигао гол.

9.минут - Прву шансу на мечу имала је Звезда. После центаршута Родића, Милић је главом шутирао право у голмана Васиљевића.

8. минут - Тренутно се игра између два шеснаестерца.

Меч је почео.

Delije

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - РАДНИК: 5:0

СТРЕЛЦИ: Гобељић (10), Пешић (45 1, 71, 77), Јовичић (90 1)

СУДИЈА: Срђан Јовановић

ГЛЕДАЛАЦА: 4.352

СТАДИОН: Рајко Митић

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гобељић, Фримпонг, Савић, Родић, Рачић (од 68. минут Јовичић), Милић (од 61. минута Доналд), Милијаш, Аџић (од 76. минут Стојковић), Срнић, Пешић.

РАДНИК: Васиљевић, Младеновић, Булатовић, Павловић, Станковић, Гојковић, Пејчић, Радовић, Жакула, Керемех, Златановић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.