SUPERLIGA SRBIJE: Zvezda pregazila Radnik, Jovičić se vratio golom (VIDEO+FOTO)

29.11.2017. 17:37
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Meč 19. kola domaćeg šampionata.

Fudbaleri Crvene zvezde lako su savladali Radnik (5:0) u 19. kolu Superlige Srbije. Crveno-bele je do pobede vodio Aleksandar Pešić koji je postigao het-trik. Pored njega u strelce su se upisali i Marko Gobeljić i Branko Jovičić, koji se posle povrede vratio na teren.

Lider na tabeli posle ove pobede i dalje beži večitom rivalu šest bodova.

Zvezda u narednom kolu kao gost igra sa Bačkom, dok Radnik na svom terenu dočekuje Mladost.

Meč iz minuta u minut možete pratiti na portalu Srbija Danas.

90+3 minut. Kraj meča.

90 + 1.minut - Penal za Zvezdu! Posle starta nad Srnićem, sudija Jovanović je pokazao na najstrožiju kaznu. Strelac gola sa bele tačke bio je Branko Jovičić, koje se posle pauze vratio na teren.

77. minut - GOOOOOOLLLL! Het-trik Aleksandra Pešića! Zvezdin golgter je promešao odbranu gostiju i odličnim udarcem savaldao Vasiljevića.

71. minut - GOOOOLLLLL! Novi gol Pešića! Zvezdin golgeter posle sjajanog pasa, sam je izašao pred golmana Vasiljević i lako ga matirao.

68. minut - Vraća se na teren posle povrede Branko Jovičić, koji je zamenio Račića. Jovičić nije igrao od 6. avgusta, kada se povredio na utakmci protiv Čukaričkog.

65.minut - Milijaš je oprobao udarac sa dvadesetak metara. Udarac kapitena Zvezde završio je pored gola.

56. minut - Pešić je ponovo bio u šansi. Napadač Zvezde je tukao levom nogom, ali je lopta otišla pored gola.

51.minut - Pešić je predriblao nekoliko igrača Radnika, uputio odličan šut ka gol, ali je stativa sprečila pogodak.

Počelo drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena.

Delije
Delije / Izvor: Srbija Danas

45+1 minut - GOOOOOLLL! Zvezda je duplirala vođstvo! Posle centaršuta iz kornera Adžića, Pešić je glavom matirao golmana Vasiljevića.

42. minut - Pešić ponovo zapretio, Napadač Zvezde je tukao glavom pravo u golmana gostiju.

37.minut - Posle asistencije Milijaša, Peić je izašao sam pred gol gostiju, ali mu je golman Vasiljević odbranio udarac.

33. minut - Bulatović je presekao napad Zvezde i onda se sam izborio za udarac sa 16 metara, ali je lopta otišla preko gola.

29.minut - Borjan je nekoliko puta morao da izađe van šesnaesterca kako bih intervenisao.

18. minut - Pavlović je centrirao, Zlatanović bio bolji u skoku od defanzivaca Zvezde, ali je šutirao preko prečke.

16. minut - Luka Adžić je promešao odbranu gostiju i dobro šutirao, ali je golman Vasiljević sprečio pogodak.

10.minut - GOOOOOOLLL! Zvezda vodi! Marko Gobeljić postigao je prvi pogodak u crveno-belom dresu. Defanzivac Zvezde je posle akcije sa Pešićem, rutinski postigao gol.

9.minut - Prvu šansu na meču imala je Zvezda. Posle centaršuta Rodića, Milić je glavom šutirao pravo u golmana Vasiljevića.

8. minut - Trenutno se igra između dva šesnaesterca.

Meč je počeo.

Delije

CRVENA ZVEZDA - RADNIK: 5:0

STRELCI: Gobeljić (10), Pešić (45+1, 71, 77), Jovičić (90+1)

SUDIJA: Srđan Jovanović

GLEDALACA: 4.352

STADION: Rajko Mitić

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Frimpong, Savić, Rodić, Račić (od 68. minut Jovičić), Milić (od 61. minuta Donald), Milijaš, Adžić (od 76. minut Stojković), Srnić, Pešić.

RADNIK: Vasiljević, Mladenović, Bulatović, Pavlović, Stanković, Gojković, Pejčić, Radović, Žakula, Keremeh, Zlatanović.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.