СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Хаскићев ХЕТ ТРИК за преокрет и НОВУ победу Радничког

30.04.2019. 20:10
FK Radnički Niš, Nermin Haskić
ФК Раднички Ниш, Нермин Хаскић / Извор: МН Press

Повео је домаћин.

Одиграна је прва утакмица 34. кола плеј-офа Суперлиге Србије. Раднички је гостовао Пролетеру, а резултат је био 3:2 у корист Нишлија. Најзаслужнији за тријумф био је Нермин Хаскић са три поготка.

ДАНИ ОДЛУКЕ НА МАРАКАНИ: Милојевића су питали о ОДЛАСКУ из Звезде! у ДВЕ речи све је рекао (ФОТО)

ДА ЛИ ЋЕ ГА ПОСЛУШАТИ: Вучелић и Караџић се посвађали, Милошевић има поруку за обојицу

НИЈЕ СЕ ИЗВУКАО: Преварант над преварантима ИПАК оптужен због НЕВЕРОВАТНОГ симулирања (ВИДЕО)

Повели су Новосађани голом Срђана Вујаклије, у 31. минуту, а онда је у другом полувремену уследио преокрет. Хаскић је у року од четири минута дао два гола, у 50. и 54. минуту. Изједначио је Немања Човић у 61. минуту, а коначан резултат је поставио Хаскић у 71. Подсетимо, и претходни меч два клуба је дошао "из кеца у двојку".

СТИГАО ИЗВЕШТАЈ ИЗ НОВОГ САДА: Бићете у ШОКУ кад видите шта је написао делегат са меча о којем БРУЈИ Европа (ВИДЕО)

Због тога је Пролетер недавно кажњен.

НЕРЕГУЛАРНОСТИ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Сада постоји и СПИСАК ЧУДНИХ мечева! Пале су и прве КАЗНЕ

Нишлије су сада смањиле предност водеће Црвене звезде на три бода, али екипа Владана Милојевића има меч мање. У среду (16.00) их чека дуел са Војводином у Новом Саду.