СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Колубара на БОД од опстанка!

30.04.2022. 20:49
FK Kolubara
ФК Колубара / Извор: МН Press

Пред њима је најтежи задатак.

Екипа Колубаре успела је да направи кључни корак ка опстанку у Суперлиги Србије, пошто су у "дербију" плеј-аута елитног такмичења на домаћем терену убедљиво савладали Младост из Лучана резултатом 3:0 (2:0).

ПА ВАН БАСТЕН БИ ПОЗАВИДЕО: Ако не видите ову голчину Тадића - много ћете пропустити (ВИДЕО)

ШОК У НОВОМ ПАЗАРУ: Играч НОКАУТИРАО Лалатовића!

СТАНОЈЕВИЋ ПОНОВО О НЕДОСУЂЕНОМ ПЕНАЛУ: Тренер Партизана коментарисао и ПРЕМИРАЊЕ!

Лазаревчани су у овај меч ушли на све или ништа, што се најбоље видело поготком већ у 20. минуту стрелац је био Кочовић, да би 14 минута касније и Стојановић затресао мрежу гостију из Лучана.

Ђурановић је већ на самом старту другог полувремена, тачније у 55. минуту постигао још један гол и испоставиће се решио питање победника, пошто Младост није имала снаге да се издигне из оваквог нокдауна.

Колубара сада има 43 бода, укупно осам више од Новог Пазара који је данас савладао Раднички из Крагујевца, док је Младост на 39 бодова, још увек са сасвим солидним шансама да задржи суперлигашки статус после турбулентне сезоне.