SUPERLIGA SRBIJE: Kolubara na BOD od opstanka!

30.04.2022. 20:49
FK Kolubara
FK Kolubara / Izvor: MN Press

Pred njima je najteži zadatak.

Ekipa Kolubare uspela je da napravi ključni korak ka opstanku u Superligi Srbije, pošto su u "derbiju" plej-auta elitnog takmičenja na domaćem terenu ubedljivo savladali Mladost iz Lučana rezultatom 3:0 (2:0).

PA VAN BASTEN BI POZAVIDEO: Ako ne vidite ovu golčinu Tadića - mnogo ćete propustiti (VIDEO)

ŠOK U NOVOM PAZARU: Igrač NOKAUTIRAO Lalatovića!

STANOJEVIĆ PONOVO O NEDOSUĐENOM PENALU: Trener Partizana komentarisao i PREMIRANJE!

Lazarevčani su u ovaj meč ušli na sve ili ništa, što se najbolje videlo pogotkom već u 20. minutu strelac je bio Kočović, da bi 14 minuta kasnije i Stojanović zatresao mrežu gostiju iz Lučana.

Đuranović je već na samom startu drugog poluvremena, tačnije u 55. minutu postigao još jedan gol i ispostaviće se rešio pitanje pobednika, pošto Mladost nije imala snage da se izdigne iz ovakvog nokdauna.

Kolubara sada ima 43 boda, ukupno osam više od Novog Pazara koji je danas savladao Radnički iz Kragujevca, dok je Mladost na 39 bodova, još uvek sa sasvim solidnim šansama da zadrži superligaški status posle turbulentne sezone.