СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Крагујевчани рутински славили на свом терену! Томићева МАЈСОТОТИЈА оеблежила меч

23.10.2022. 16:27
Nemanja Tomić
Немања Томић / Извор: МН Press

Дуел 16. кола.

Фудбалери Радничког из Крагујевца савладали су Колубару са 3:0 у мечу 16. кола Mozzartbet Суперлиге Србије.

СРБИ ПОХАРАЛИ УДИНЕ: Радоњић асистирао, Лукић дириговао, Вања херој у надокнади (ВИДЕО)

ПРОСИНЕЧКИ ПРЕУЗИМА ВИЈЕТНАМ?! Ондашњи медији се расписали, а у игри ЈОШ ЈЕДАН бивши играч Црвене звезде

РЕАЛ СЕ МУЧИО И СЛАВИО: Модрић начео Севиљу, Ламела вратио наду, али крај припао "краљевима" (ВИДЕО)

Бивши играч партизан немања Томић је у 29. минуту донео вођство домаћину. Био је то прелеп "слободнајак", а лопта је завршила у рашљама.

Предност је удвостручена у 56. минуту. Фудбалер гостију Лончар играо је руком, а судија Данило Николић после интервенције ВАР-а досудио пенал за Раднички. Одговорност је преузео Милутин Видосављевић и удвостручио предност свог тима.

Коначан резултат поставио је Душан Соиљковић ударцем са ивицем шеснаестерца у 69. минуту.

Крагујевчани су овом победом прескочили Колубару на табели. Сада је Раднички на осмом месту са 21 бодом, док су Лазаревчени на позицији ниже са два бода мање од данашњег ривала.