SUPERLIGA SRBIJE: Kragujevčani rutinski slavili na svom terenu! Tomićeva MAJSOTOTIJA oebležila meč

23.10.2022. 16:27
Nemanja Tomić
Nemanja Tomić / Izvor: MN Press

Duel 16. kola.

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su Kolubaru sa 3:0 u meču 16. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

SRBI POHARALI UDINE: Radonjić asistirao, Lukić dirigovao, Vanja heroj u nadoknadi (VIDEO)

PROSINEČKI PREUZIMA VIJETNAM?! Ondašnji mediji se raspisali, a u igri JOŠ JEDAN bivši igrač Crvene zvezde

REAL SE MUČIO I SLAVIO: Modrić načeo Sevilju, Lamela vratio nadu, ali kraj pripao "kraljevima" (VIDEO)

Bivši igrač partizan nemanja Tomić je u 29. minutu doneo vođstvo domaćinu. Bio je to prelep "slobodnajak", a lopta je završila u rašljama.

Prednost je udvostručena u 56. minutu. Fudbaler gostiju Lončar igrao je rukom, a sudija Danilo Nikolić posle intervencije VAR-a dosudio penal za Radnički. Odgovornost je preuzeo Milutin Vidosavljević i udvostručio prednost svog tima.

Konačan rezultat postavio je Dušan Soiljković udarcem sa ivicem šesnaesterca u 69. minutu.

Kragujevčani su ovom pobedom preskočili Kolubaru na tabeli. Sada je Radnički na osmom mestu sa 21 bodom, dok su Lazarevčeni na poziciji niže sa dva boda manje od današnjeg rivala.