СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлије без МИЛОСТИ! Раднички ЗАКУВАО ситуацију на врху табеле (ФОТО)

09.12.2018. 15:21
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Одиграно је пет мечева 20. кола у домаћем шампионату.

Фудбалери Радничког из Ниша дочекали су Спартак из Суботице у 20. колу Суперлиге Србије и победили га резултатом 3:0, док је Малдост из Лучана на гостовању против Земуна била убедљива такође са 3:0.

ТЕШКЕ УВРЕДЕ: Навијачи Лација НАЈСТРАШНИЈЕ извређали Сергеја (ФОТО)

ОДРЕЂЕН СУДИЈА ЗА ДУЕЛ ЗВЕЗДЕ И ПСЖ-А: На Маракану долази арбитар који дели ЦРВЕНЕ картоне као конфете (ФОТО)

Раднички је повео већ у осмом минуту, преко Станисављевића, и тиме себи олакшао пут до победе. На 2:0 је у 54. минуту повисио Петар Грбић и осигурао победу свог тима, да би на коначних 3:0 поставио Текијашки аутоголом. Нишлије су овом победом обезбедиле другу позицију пред крај јесењег дела шампионата и тако се нашли испред Партизана пред зимску паузу.

Navijači Zemuna
Навијачи Земуна / Извор: МН Press

Младост је у првом полувремену обезбедила тријумф против Земуна, на гостовању. Фудбалери Ненада Миловановића су већ на полувремену водили 2:0, након што су погађали Радивојевић и Павловић, да би аутоголом противника дошли до коначних 3:0.