SUPERLIGA SRBIJE: Nišlije bez MILOSTI! Radnički ZAKUVAO situaciju na vrhu tabele (FOTO)

09.12.2018. 15:21
FK Radnički Niš
FK Radnički Niš / Izvor: MN Press

Odigrano je pet mečeva 20. kola u domaćem šampionatu.

Fudbaleri Radničkog iz Niša dočekali su Spartak iz Subotice u 20. kolu Superlige Srbije i pobedili ga rezultatom 3:0, dok je Maldost iz Lučana na gostovanju protiv Zemuna bila ubedljiva takođe sa 3:0.

TEŠKE UVREDE: Navijači Lacija NAJSTRAŠNIJE izvređali Sergeja (FOTO)

ODREĐEN SUDIJA ZA DUEL ZVEZDE I PSŽ-A: Na Marakanu dolazi arbitar koji deli CRVENE kartone kao konfete (FOTO)

Radnički je poveo već u osmom minutu, preko Stanisavljevića, i time sebi olakšao put do pobede. Na 2:0 je u 54. minutu povisio Petar Grbić i osigurao pobedu svog tima, da bi na konačnih 3:0 postavio Tekijaški autogolom. Nišlije su ovom pobedom obezbedile drugu poziciju pred kraj jesenjeg dela šampionata i tako se našli ispred Partizana pred zimsku pauzu.

Navijači Zemuna
Navijači Zemuna / Izvor: MN Press

Mladost je u prvom poluvremenu obezbedila trijumf protiv Zemuna, na gostovanju. Fudbaleri Nenada Milovanovića su već na poluvremenu vodili 2:0, nakon što su pogađali Radivojević i Pavlović, da bi autogolom protivnika došli do konačnih 3:0.