СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Новајлија ПОРАЖЕН на свом терену

05.08.2023. 22:47
FK Železničar
ФК Железничар / Извор: МН Press

Меч другог кола.

Младост из Лучана је као гост савладала екипу Железничара у Панчеву резултатом 2:0 у поквиру другог кола фудбалске Суперлиге Србије.

ГАЈИЋ ПОСТИГАО ПРВИ ГОЛ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Фантастично се снашао и допринео убедљивој победи у дербију (ВИДЕО)

НОВИ ВЕЛЕОБРТ: Влаховић ни у Јувентусу, ни у Челсију, већ у ЈОШ ВЕЋЕМ КЛУБУ

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Гигићево МАГИЧНО вече

Ово је прва победа Младости ове сезоне и сада има укупно четири бода, а Железничар је, после победе у Крушевцу, вечерас претрпео и први суперлигашки пораз.

Младост је повела већ у 14. минуту голом Уроша Сремчевића на асистенцију Жарка Удовичића, а коначан резултат постављен је у 36. минуту, голом Ивана Милошевића, а млади Никола Јојић је уписао асистенцију.