СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Павков срушио ОЧАЈНО ЛОШ Партизан (ВИДЕО)

03.03.2018. 16:27

Меч 25. кола.

Партизан је наставио са лошим играма и  резултатима и у Нишу - Раднички је победио шампиона Србије 1:0 голом Милана Павкова у дербију 25. кола Суперлиге Србије. Црно-бели су се поразом и дефинитивно опростили од шанси да одбране титулу, али навијаче Партизана сигурно много више брине нова безидејна, неборбена и веома лоша партиза изабраника Мирослава Ђукића

МЕДИЈИ НАЈАВЉУЈУ СЕНЗАЦИЈУ: На клупу Бајерна долази баш ОН

МУРИЊО ОТКРИО: Позната СУДБИНА Ибрахимовића на Олд Трафорду!

Шампион Србије дефинитивно не личи на добро уиграну екипу. Прву, уједно и једину прилику у првом полувремену, Партизан је имао у 41. минуту. Сејдуба Сума је после солопродора нашао простор и шутирао са петнаестак метара, али је бивши голман црно-белих Бојан Шаранов одлично интервенисао и пребацио лопту преко пречке у корнер.

РЕВОЛУЦИЈА НА МОНДИЈАЛУ: ФИФА донела ИСТОРИЈСКУ одлуку! (ВИДЕО)

Друго полувреме почело је мањим инцидентом, навијачи Радничког су грудвама засули голмана Партизана Владимира Стојковића. Партизан је прву праву прилику у другом полувремену имао у 56. минуту. Прошао је штопер Немања Милетић у казнени простор гостију, избио испред Шаранова али је голман Радничког изашао као победник из ситуације један на један.

Раднички је повео у 75. минуту, после полуконтре. Ријота Нома је асистирао Милану Павкову, фудбалеру Црвене звезде на позајмици у Радничком, који је одлично реаговао, био бржи и спретнији од Милана Митровића и искоса са 15 метара матирао немоћног Владимира Стојковића

ПОТЕНЦИЈАЛНО ПОЈАЧАЊЕ: Дошао је из Шведске, одлучан да се пробије до Партизана (ВИДЕО)

РАДНИЧКИ - ПАРТИЗАН 1:0

СТРЕЛАЦ: Павков у 75. минуту. СТАДИОН: Чаир у Нишу. ГЛЕДАЛАЦА: 4.000. СУДИЈА: Зоран Широки.

РАДНИЧКИ НИШ: Шаранов, Аксентијевић, Петровић, Симуновић, Станковић, Мићић (од 73. Стојановић), Нома, Станисављевић, Миладиновић, Бабић (од 86. Булатовић), Павков.

ПАРТИЗАН: Стојковић, Вулићевић, Н. Р. Милетић, Митровић, Н. Г. Милетић, Здјелар, Пантић (од 77. Јовановић), Тошић, Сума (од 76. Саша Илић), Ивановић (од 60. Јанковић), Ожеговић.

Боаћи се опростио од Звезде, Делијама неће бити свеједно (ВИДЕО)