107.8514

SUPERLIGA SRBIJE: Pavkov srušio OČAJNO LOŠ Partizan (VIDEO)

03.03.2018. 16:27

Meč 25. kola.

Partizan je nastavio sa lošim igrama i  rezultatima i u Nišu - Radnički je pobedio šampiona Srbije 1:0 golom Milana Pavkova u derbiju 25. kola Superlige Srbije. Crno-beli su se porazom i definitivno oprostili od šansi da odbrane titulu, ali navijače Partizana sigurno mnogo više brine nova bezidejna, neborbena i veoma loša partiza izabranika Miroslava Đukića

MEDIJI NAJAVLJUJU SENZACIJU: Na klupu Bajerna dolazi baš ON

MURINJO OTKRIO: Poznata SUDBINA Ibrahimovića na Old Trafordu!

Šampion Srbije definitivno ne liči na dobro uigranu ekipu. Prvu, ujedno i jedinu priliku u prvom poluvremenu, Partizan je imao u 41. minutu. Sejduba Suma je posle soloprodora našao prostor i šutirao sa petnaestak metara, ali je bivši golman crno-belih Bojan Šaranov odlično intervenisao i prebacio loptu preko prečke u korner.

REVOLUCIJA NA MONDIJALU: FIFA donela ISTORIJSKU odluku! (VIDEO)

Drugo poluvreme počelo je manjim incidentom, navijači Radničkog su grudvama zasuli golmana Partizana Vladimira Stojkovića. Partizan je prvu pravu priliku u drugom poluvremenu imao u 56. minutu. Prošao je štoper Nemanja Miletić u kazneni prostor gostiju, izbio ispred Šaranova ali je golman Radničkog izašao kao pobednik iz situacije jedan na jedan.

Radnički je poveo u 75. minutu, posle polukontre. Rijota Noma je asistirao Milanu Pavkovu, fudbaleru Crvene zvezde na pozajmici u Radničkom, koji je odlično reagovao, bio brži i spretniji od Milana Mitrovića i iskosa sa 15 metara matirao nemoćnog Vladimira Stojkovića

POTENCIJALNO POJAČANJE: Došao je iz Švedske, odlučan da se probije do Partizana (VIDEO)

RADNIČKI - PARTIZAN 1:0

STRELAC: Pavkov u 75. minutu. STADION: Čair u Nišu. GLEDALACA: 4.000. SUDIJA: Zoran Široki.

RADNIČKI NIŠ: Šaranov, Aksentijević, Petrović, Simunović, Stanković, Mićić (od 73. Stojanović), Noma, Stanisavljević, Miladinović, Babić (od 86. Bulatović), Pavkov.

PARTIZAN: Stojković, Vulićević, N. R. Miletić, Mitrović, N. G. Miletić, Zdjelar, Pantić (od 77. Jovanović), Tošić, Suma (od 76. Saša Ilić), Ivanović (od 60. Janković), Ožegović.

Boaći se oprostio od Zvezde, Delijama neće biti svejedno (VIDEO)