СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Раднички ДЕКЛАСИРАО Вождовац! Напредак славио у Сурдулици

11.11.2023. 18:39
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Киша голова у Србији...

После данашње победе Радничког 1923 у Крагујевцу над Вождовцем (3:0), завршена је још једна утакмица 15. кола Суперлиге Србије. Крушевачки Напредак је вечерас као гост савладао екипу Радника у Сурдулици резултатом 2:1, што је прва победа новог тренера Крушевљана Владимира Гаћиновића на тој позицији.

ПАРТИЗАН У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Нема ко да брани против Чукаричког!Aleksandar Jovanović

ПАРТИЗАН У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Нема ко да брани против Чукаричког!

МИЛАН ИСПУСТИО 2:0! Леће за четири минута растужио РосонереFK Milan

МИЛАН ИСПУСТИО 2:0! Леће за четири минута растужио Росонере

ТРИЛЕР НА МОЛИНОУ: Тотенхем водио до 91. минута и остао празних шакаFK Vulverhempton

ТРИЛЕР НА МОЛИНОУ: Тотенхем водио до 91. минута и остао празних шака

Истовремено, Радник је везао и четврти првенствени пораз у низу и остао је на последњем месту на табели са само девет бодова, док Напредак сада има 14 на тринаестој позицији.

Напредак је повео после пола сата игре голом Ђорђа Јовановића на асистенцију Зличића, а предност гостију дуплирао је Ђековић у 54. минуту.

Наду екипи Радника вратио је гол Борка Дуроњића из 67. минута, после одличног продора и центаршута Томашевића са леве стране, али у преосталих двадесетак минута домаћи тим није успео да стигне бар до још једног гола, па је претрпео укупно седми пораз у 14 одиграних утакмица.