SUPERLIGA SRBIJE: Radnički DEKLASIRAO Voždovac! Napredak slavio u Surdulici

11.11.2023. 18:39
FK Napredak
FK Napredak / Izvor: MN Press

Kiša golova u Srbiji...

Posle današnje pobede Radničkog 1923 u Kragujevcu nad Voždovcem (3:0), završena je još jedna utakmica 15. kola Superlige Srbije. Kruševački Napredak je večeras kao gost savladao ekipu Radnika u Surdulici rezultatom 2:1, što je prva pobeda novog trenera Kruševljana Vladimira Gaćinovića na toj poziciji.

PARTIZAN U VELIKOM PROBLEMU: Nema ko da brani protiv Čukaričkog!Aleksandar Jovanović

PARTIZAN U VELIKOM PROBLEMU: Nema ko da brani protiv Čukaričkog!

MILAN ISPUSTIO 2:0! Leće za četiri minuta rastužio RosonereFK Milan

MILAN ISPUSTIO 2:0! Leće za četiri minuta rastužio Rosonere

TRILER NA MOLINOU: Totenhem vodio do 91. minuta i ostao praznih šakaFK Vulverhempton

TRILER NA MOLINOU: Totenhem vodio do 91. minuta i ostao praznih šaka

Istovremeno, Radnik je vezao i četvrti prvenstveni poraz u nizu i ostao je na poslednjem mestu na tabeli sa samo devet bodova, dok Napredak sada ima 14 na trinaestoj poziciji.

Napredak je poveo posle pola sata igre golom Đorđa Jovanovića na asistenciju Zličića, a prednost gostiju duplirao je Đeković u 54. minutu.

Nadu ekipi Radnika vratio je gol Borka Duronjića iz 67. minuta, posle odličnog prodora i centaršuta Tomaševića sa leve strane, ali u preostalih dvadesetak minuta domaći tim nije uspeo da stigne bar do još jednog gola, pa je pretrpeo ukupno sedmi poraz u 14 odigranih utakmica.