СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Сјајних 100 минута у Ивањици! Искључење на старту, промашен пенал, гол у надокнади

01.11.2020. 18:06
FK Javor
ФК Јавор / Извор: Фото: Инстаграм printscreen/fkjavormatis1912

Спартак узео бод у Крушевцу.

Одиграно је 13. коло Суперлиге Србије. У недељу је одиграно четири меча. Поред победе Звезде у Сурдулици, десило је се изненађње у Ивањици где је Јавор савладао Раднички са 1:0. Нишлије су минимално пораженена гостобању где су од 8. минута igralissa десет играча, јер је искључен штопер Жарко Марковић.

ШОК ЗА ТУМБУ: Филип Ђуричић заражен коронавирусом

ЛИГА 1: Српски дерби припао Предрагу Рајковићу!

ТЕРОР СМС-А: Голмане, где ћеш? ГОЛЧИНА из СЛОБОДЊАКА, па га је шокирао ДРУГИ српски репрезентативац (ВИДЕО)

Јавор је био надмоћнији, могао до вођства да стигне и у 70. минуту, али је Лука Луковић промашио пенал.

Тријумф домаћем тиму донео је Пишчевић поготком у другом минуту надокнаде па су Ивањичани тако уписали пету првенствену победу. Иначе играло се преко 100 минута.

Још један занимљив суперлигашки меч одигран је овог поподнева у Крушевцу где је Спартак освојио бод у дуелу с Напретком 1:1. У Лучанима је гостовао Пролетер, али није било голова.