СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Вождовац се учврстио на седмом месту

21.04.2023. 21:26
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Меч прво кола плеј-офа.

Вождовац је савладао Раднички 1923 у првом мечу плеј-офа Mozzart Бет Суперлиге са 2:1.

ПОРАЗ КОЛУБАРЕ НА СВОМ ТЕРЕНУ: Убедљво су први па могу "да просипају бодове"

ЛАЛАТОВИЋ "ИСПЉУВАО" ДОСКОРАШЊЕГ "БРАТА": Шарац напустио конференцију за штампу после прозивке да поднесе оставку

НИ ГЛУПА ПРАВИЛА НИСУ ПОМОГЛА ЦРНО-БЕЛИМА: Чукарички са ПОВРЕЂЕНИМ голманом савладао Партизан! Није хтео да остави саиграче на цедилу

Славили су Змајеви погоцима сјајног Богдана Јочића у 20. и резервисте Едина Ајдиновића у 84. минуту, након одличног продора и дриблинга Милоша Пантовића.

Гол за госте дао је Дамјан Крајишник из пенала у 90. минуту, али надокнада од четири минута није била довољна гостима да избегну пораз.

Оба тима свакако не могу доћи до Европе, тако да овај меч практично није имао резултатски значај.

Сада Вождовац има пет бодова више од Радничког и вероватно ће овако и завршити сезону. Змајеви као седми, а Крагујевчани осми.