SUPERLIGA SRBIJE: Voždovac se učvrstio na sedmom mestu

21.04.2023. 21:26
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Meč prvo kola plej-ofa.

Voždovac je savladao Radnički 1923 u prvom meču plej-ofa Mozzart Bet Superlige sa 2:1.

PORAZ KOLUBARE NA SVOM TERENU: Ubedljvo su prvi pa mogu "da prosipaju bodove"

LALATOVIĆ "ISPLJUVAO" DOSKORAŠNJEG "BRATA": Šarac napustio konferenciju za štampu posle prozivke da podnese ostavku

NI GLUPA PRAVILA NISU POMOGLA CRNO-BELIMA: Čukarički sa POVREĐENIM golmanom savladao Partizan! Nije hteo da ostavi saigrače na cedilu

Slavili su Zmajevi pogocima sjajnog Bogdana Jočića u 20. i rezerviste Edina Ajdinovića u 84. minutu, nakon odličnog prodora i driblinga Miloša Pantovića.

Gol za goste dao je Damjan Krajišnik iz penala u 90. minutu, ali nadoknada od četiri minuta nije bila dovoljna gostima da izbegnu poraz.

Oba tima svakako ne mogu doći do Evrope, tako da ovaj meč praktično nije imao rezultatski značaj.

Sada Voždovac ima pet bodova više od Radničkog i verovatno će ovako i završiti sezonu. Zmajevi kao sedmi, a Kragujevčani osmi.