СУПЕРЛИГА: Тешка повреда, три пенала и ПРЕОКРЕТ Голубова на КРОВУ, Лучанци славили у Ивањици!

21.02.2020. 20:00
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: Србија Данас

Узбуђења на старту 22. кола.

У петак су на програму била два меча Суперлиге Србије, а велика узбуђења виђена су на крову где је Спартак успео да савлада Вождовац са 3:2, упркос чињеници да је имао два гола заостатка на полувремену.

У Ивањици је Младост победила Јавор резултатом 2:1(1:0), а стрелац победоносног гола био је Бојовић у 88. минуту меча.

ЛУКА ЈОВИЋ ИЗНЕНАДИО НАВИЈАЧЕ: На ово се чекало!

ДЕЛИЈЕ СУ ЈАСНЕ: Порука навијача ПРЕЈАКА! (ВИДЕО)

ПАО ПОТПИС: Из Суперлиге у Чикаго! Познати и детаљи... (ВИДЕО)

Вождовчани су одиграли боље прво полувреме када се чинило да рутински газе ка победи. Велики пех догодио се у шестом минуту сусрета када се повредио искусни дефанзивац Немања Пејчиновић кога је заменио Вучић.

Оба казнена ударца за домаће реализовао је Немања Николић у 28. и 33. минуту утакмице, а Денковић није искористио најстрожу казну за госте у 72.

Ипак, у наредних пет минута виђен је велики преокрет. Доцић је погодио у 73, а изједначење Суботичанима донео је Јочић у 76, да би победоносни гол постигао Туфегџић два минута касније.

У суботу су на програму остали мечеви 22. кола. Црвена звезда и Партизан ће имати тешке изазове. На стадион "Рајко Митић" стиже Војводина, док црно-бели путују у Сенту на гостовање ТСЦ-у, једном од најпријатнијих изненађења првенства. Такође, потенцијално занимљив дуел играће се на "Чаиру" где од 16 сати гостује Чукарички.

Анђело Ранковић / Извор: Foto:Youtube printscreen/Zadruga Official

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка фудбалера Марка Боријела

ИТФ АНТАЛИЈА: Француз ПРЕЈАК за Србина, ништа од полуфинала за Миладиновића!

ЈУНИОРСКИ ТУРНИР ЕВРОЛИГЕ: Мега убедљива против Пољака

ЕВРОПСКИ ШАМПИОН У БЕОГРАДУ: Погледајте како изгледа АТМОСФЕРА у Арени пола часа пре почетка меча (ВИДЕО)