15°C
09.05.2024.
117.1309
108.9691

SUPERLIGA: Teška povreda, tri penala i PREOKRET Golubova na KROVU, Lučanci slavili u Ivanjici!

21.02.2020. 20:00
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: Srbija Danas

Uzbuđenja na startu 22. kola.

U petak su na programu bila dva meča Superlige Srbije, a velika uzbuđenja viđena su na krovu gde je Spartak uspeo da savlada Voždovac sa 3:2, uprkos činjenici da je imao dva gola zaostatka na poluvremenu.

U Ivanjici je Mladost pobedila Javor rezultatom 2:1(1:0), a strelac pobedonosnog gola bio je Bojović u 88. minutu meča.

LUKA JOVIĆ IZNENADIO NAVIJAČE: Na ovo se čekalo!

DELIJE SU JASNE: Poruka navijača PREJAKA! (VIDEO)

PAO POTPIS: Iz Superlige u Čikago! Poznati i detalji... (VIDEO)

Voždovčani su odigrali bolje prvo poluvreme kada se činilo da rutinski gaze ka pobedi. Veliki peh dogodio se u šestom minutu susreta kada se povredio iskusni defanzivac Nemanja Pejčinović koga je zamenio Vučić.

Oba kaznena udarca za domaće realizovao je Nemanja Nikolić u 28. i 33. minutu utakmice, a Denković nije iskoristio najstrožu kaznu za goste u 72.

Ipak, u narednih pet minuta viđen je veliki preokret. Docić je pogodio u 73, a izjednačenje Subotičanima doneo je Jočić u 76, da bi pobedonosni gol postigao Tufegdžić dva minuta kasnije.

U subotu su na programu ostali mečevi 22. kola. Crvena zvezda i Partizan će imati teške izazove. Na stadion "Rajko Mitić" stiže Vojvodina, dok crno-beli putuju u Sentu na gostovanje TSC-u, jednom od najprijatnijih iznenađenja prvenstva. Takođe, potencijalno zanimljiv duel igraće se na "Čairu" gde od 16 sati gostuje Čukarički.