СУПЕРЛИГА: У Лучанима виђена 4 гола, искључење, а публика викала "лопови"

17.11.2017. 19:53
Milan Pavkov
Милан Павков / Извор: МН Press

Остали мечеви на програму у суботу и недељу.

Одиграна је прва утакмица 17. кола Суперлиге Србије, између Младости и Радничког, а победника није било. Коначан резултат је био 2:2, а бод Лучанцима је донео Милош Трифуновић. Повео је домаћин, захваљујући аутоголу Владимира Симуновића, већ у 7. минуту. У наставку меча у Лучанима, Нишлије су дошле до предности захваљујући головима Саше Стојановића и Милана Павкова (из пенала) коме је ово десети гол ове сезоне. Сада су два нападача на врху табеле листе стрелаца. Због приговора искључен је шеф стручног штаба Ненад Миловановић. Одлуком судије била је незадовољна публика, па се са трибина чуло "лопови, лопови...". У 75. минуту, у стрелце се уписао и Трифуновић

ТАВАМБА: Био бих срећан да заиграм у Серији А (ФОТО)

МИЛИЈАШ: Све зависи од нас (ВИДЕО)

После овог меча, Раднички је на седмом месту са 24 бода, док је Младост на 10. позицији, са 20 поена.