SUPERLIGA: U Lučanima viđena 4 gola, isključenje, a publika vikala "lopovi"

17.11.2017. 19:53
Milan Pavkov
Milan Pavkov / Izvor: MN Press

Ostali mečevi na programu u subotu i nedelju.

Odigrana je prva utakmica 17. kola Superlige Srbije, između Mladosti i Radničkog, a pobednika nije bilo. Konačan rezultat je bio 2:2, a bod Lučancima je doneo Miloš Trifunović. Poveo je domaćin, zahvaljujući autogolu Vladimira Simunovića, već u 7. minutu. U nastavku meča u Lučanima, Nišlije su došle do prednosti zahvaljujući golovima Saše Stojanovića i Milana Pavkova (iz penala) kome je ovo deseti gol ove sezone. Sada su dva napadača na vrhu tabele liste strelaca. Zbog prigovora isključen je šef stručnog štaba Nenad Milovanović. Odlukom sudije bila je nezadovoljna publika, pa se sa tribina čulo "lopovi, lopovi...". U 75. minutu, u strelce se upisao i Trifunović

TAVAMBA: Bio bih srećan da zaigram u Seriji A (FOTO)

MILIJAŠ: Sve zavisi od nas (VIDEO)

Posle ovog meča, Radnički je na sedmom mestu sa 24 boda, dok je Mladost na 10. poziciji, sa 20 poena.