СУПЕРЛИГА: Боаћи СПАСИО Звезду, сада се размишља о Арсеналу (ВИДЕО+ФОТО)

29.10.2017. 12:40
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: МН Press

У Горњој Вароши на програму меч 15. кола Суперлиге Србије.

Фудбалери Црвене звезде победили су Земун, на гостовању, у утакмици 15. кола Суперлиге. Једини гол, пред крај меча у Горњој Вароши дао је Ричмонд Боаћи, после одличне асистенције Александра Пешића. Самим тим, направљена је добра увертира за гостовање Арсеналу у Лиги Европе, у четвртак. Звезда је и даље прва, са 40 бодова. Црвено-бели су имали иницијативу, посебно у другом полувремену, имали су и неколико изгледних прилика, али су отпор домаћина сломили тек у 81. минуту. На другој страни, Земунци су опет "пали" у завршници меча, пошто су и у среду изгубили од Партизана, головима у последњим минутима.

Како је било из минута у минут, прочитајте у наставку текста.

Фудбалери Земуна дочекују Црвену звезду у утакмици 15. кола Суперлиге Србије, а на порталу Србија Данас можете УЖИВО, да пратите дешавања из Горње Вароши.

СУПЕРЛИГА: Звезда у Земуну, последња провера пред Арсенал, ово су СТАРТЕРИ (ФОТО)

СПРЕМАН СПИСАК ЗА ДУЕЛЕ У АЗИЈИ: Да ли ће га САОПШТИТИ Муслин или неко ДРУГИ? (ФОТО)

ТОК УТАКМИЦЕ

КРАЈ УТАКМИЦЕ.

83. минут - Канга изблокиран.

81. минут - Води Звезда са 1:0. Стрелац Боаћи. Асистент је Пешић. Све је кренуло од Канге.

78. минут - Пешић шутира, брани Шаранов, а Вучић избацује лопту. Отклоњена опасност.

76. минут - Бабић греши, али Димић краде лопту и креће ка голу Борјана. Бабић ипак зауставља напад и искупљује се.

74. минут - Излази Крстичић, улази Милијаш.

73. минут - Канга изводи слободан ударац. Центрира, али Земунци отклањају опасност.

58. минут - Боаћи из окрета, али поред стативе.

57. минут - Двострука измена у Звезди. На терену су Родић и Радоњић. Излазе Анђелковић и Срнић.

54. минут - Гужва у казненом простору Земуна. Ипак нема шута ка голу Шаранова.

50. минут - Поново Доналд, али преко гола.

У полувремену мења Милановић. Бубања уместо Милутиновића.

КРАЈ ПОЛУВРЕМЕНА.

Таурунуми и Делије УЈЕДИЊЕНИ због једне, ВЕОМА важне ствари (ВИДЕО)

41. минут - Са 30-ак метара шутира Доналд. Шаранов ипак брани. Лепа интервенција. Убрзо и маказице Пешића. Неуспешно.

Навијачи два клуба, наизменично "Косово - Србија".

Video file

33. минут - Боаћи преко гола са ивице казненог простора.

30. минут - Милутиновић центрира, са десне стране. Хвата Борјан. У следећем нападу, Канга из даљине, али нема гола.

Video file

22. минут - Цветковић главом блокира шут Боаћија.

21. минут - Пешић са десне стране, снажно, али брани Шаранов. Корнер за Звезду.

17. минут - Димић центрира са десне стране, интервенише Борјан. Отклоњена опасност.

8. минут - Шутира Боаћи. Право у Шаранова.

3. минут - Ласицкас у контри, али само корнер за Земун. Опасност за Борјана, али шут главом Вучића преко гола Звезде.

Почиње утакмица.

Ево и протокола. Милојевић поново може да рачуна на опорављене, Фримпонга и Милића. Фримпонг је стартер, а Милић је на клупи.